sejnet.pl
Korzystamy z Epixa
Advertisement
Start arrow Oferta arrow Warunki
Start
Promocje
Oferta
Nasza sieć
Oferty pracy
Download
Kontakt
Technicy
Obraz
Obraz
Skaner Kaspersky Lab
Skaner Panda Software
Skaner Symatec
Skaner Eset
www.funduszkaja.pl/
Warunki Drukuj Email
18.08.2006.
Warunki przyłączenia do sieci Sejnet.

Aby zostać abonentem sieci Sejnet należy nawiązać z nami kontakt telefoniczny poprzez jeden z numerów podany w zakładce Kontakt i zgłosić chęć podłączenia do sieci.
Innym sposobem jest wypełnienie i wysłanie pocztą e-mail zawartego tam formularza.

Po ustaleniu terminu dokonamy sprawdzenia warunków technicznych. Techniczna możliwość podłączenia istnieje jeżeli występuje bezpośrednia widoczność optyczna pomiędzy anteną bazową a planowaną anteną kliencką. Niezbędne będzie udostępnienie miejsca na instalację anteny na zewnątrz budynku.
Powyższe zostanie zweryfikowane w Państwa lokalu.

Po zapoznaniu się z treścią Regulaminu podpisują Państwo Umowę z firmą Sejnet na świadczenie usług Internetowych.

Po dopełnieniu wszystkich formalności, w umówionym wcześniej terminie, w ramach opłaty aktywacyjnej, zainstalujemy oraz skonfigurujemy cały niezbędny sprzęt wymagany do korzystania z sieci Sejnet.
Obecnie wykorzystujemy już głównie klienckie punkty dostępowe (access pointy) sytuowane w pobliżu anteny i podłączane do przewodowej karty sieciowej w komputerze. Karta ta jest dziś często standardowym wyposażeniem płyt głównych komputera.
Warto rozważyć zakup routera WiFi obsługującego bezprzewodowo urządzenia komputerowe w  obrębie domu.

Linia telefoniczna nie jest przez nas wykorzystywana.

Urządzenia niezbędne do połączenia z siecią tj. punkt dostępowy z anteną, okablowanie są wypożyczane naszym abonentom na czas trwania umowy. To czy przejdą na własność użytkownika po upływie terminu zawartego w umowie zależy od wysokości poniesionej opłaty aktywacyjnej i zaznaczone jest w umowie.

Jeśli mają Państwo wątpliwości zapraszamy do naszego biura (ul. Marchlewskiego 3). Służymy także informacją telefoniczną pod numerem 87 6666666.
 
17.09.2019.
Copyright (C) 2004-2016 :: www.sejnet.pl
Zadaj pytanie on-line